تامین نیروی انسانی

شرکت تامین نیروی انسانی

تامین نیروی انسانی جشن ها و مراسمات خود را می توانید به شرکت پاکی تاپ بسپارید. همه افراد در مراسمات مختلفی از جمله تولد، سمینارها، مراسم عقد و عروسی، جشن فارغ التحصیلی، ولیمه و … شرکت کرده ایم و می دانیم که در این مراسمات میزبان ها تمام سعی خود را می کنند تا مراسم به بهترین شکل ممکن انجام شود. از مهم ترین بخش های این مراسمات پذیرایی می باشد و به علت زیاد بودن مهمان ها و کارها، میزبان قادر به پذیرایی به صورت تنهایی نبوده و لازم است از نیروهای خدماتی برای برگذاری بهتر مراسم استفاده شود. امروزه همواره یکی از دغدغه های افراد پذیرایی و انجام مراحل و پروسه های پذیرایی می باشد. شرکت پاکی تاپ با استخدام و آموزش پرسنل های مجرب و خوش ذوق در این زمینه توانسته تمام دغدغه و نگرانی افراد را از بین ببرند. اهمیت نحوه و کیفیت پذیرایی به قدری بالاست که رشته دانشگاهی نیز این درس را آموزش می دهند پس لزوما افرادی که در زمینه پذیرایی فعالیت می کنند افراد کم سواد نیستند.

 

 

شرکت تامین نیروی انسانی پاکی تاپ

تامین نیروی انسانی به این مفهوم می باشد که شرکت پاکی تاپ به جای اینکه یک نفر را به محل اعزام کند جهت تمیز کاری و نظافت گروهی از نیرو ها را اعزام می نماید جهت کاری که کار فرا می خواهد، و همچنین کار را در مدت زمانی که کار فرما تعیین می نواید انجام می دهند و در تاریخ معیین کار را تحویل خواهند داد. این کا به مفهم این است که شرکت ما کار را به صورت کنترات انجام می دهد. کنترات به این صورت است که تعدادی از نیروی های خود را به محل مورد نظر اعزام می کنند و این نیرو ها با توجه به کاری که از آن ها خواسته شده شروع به خدمات رسانی می کنند، که ممکن است نظافت کلیه ساختمان، پارکینگ ها، باغبانی و یا پذیرایی در مراسم ها و سمینار ها باشد. و همچنین نیروهای ما با کمک گرفتن از بروز ترین و حرفه ای ترین دستگاه ها خدمات را انجام می دهند این دستگاه ها نظیر: دستگاه های اسکراپر و واتر جت و جارو برقی های صنعتی می باشند.

شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ

تامین نیروی انسانی برای کلیه مراسم ها و نمایشگا ها

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

خدمات شرکت پاکی تاپ در زمینه تامین خدمات نیروی انسانی

تامین نیروی انسانی نمایشگاه ها

تامین نیروی انسانی برای سمینار ها

تامین نیروی انسانی برای مجتمع های نوساز و برج ها

تامین نیروی انسانی برای شرکت های بزرگ وکمپانی ها

تامین نیروی انسانی برای کارگاه ها و سوله ها

تامین نیروی انسانی برای واحد ها پارکینگ و محوطه

تامین نیروی انسانی برای ادارات مجتمع ها

تامین نیروی انسانی رستوران

تامین نیروی انسانی نمایشگاه

تامین نیروی انسانی برای نمایشگاه شامل: نظافت کلیه نمایشگاه ها با کمک جاروبرقی صنعتی، نظافت محوطه و نظافت داخل نمایشگاه که البته تمیز کاری غرفه ها جداگانه انجام می شود. 10 تا 11 نفر از نیرو ها را به محل اعزام می شوند. بسته به وسعت نمایشگاه و کثیفی آن مدت زمان تمیزی و هزینه متفاوت خواهد بود.

 

تامین نیروی انسانی برای واحد ها پارکینگ و محوطه

نظافت کلی واحد ها پارکینگ و محوطه شامل پارکینگ های سه طبقه به بالا می باشد و یا پارکینگ های طبقاتی شرکت پاکی تاپ 10 نفر از نیروهای خود را به محل  جهت تمیز کاری اعزام می کند. در پارکینگ های طبقاتی جهت تمیز کار از دستگاه های اسکراپر و واتر جت بیشتر استفاده می شوند که نیرو های متخصص از این دستگاه ها جهت تمیز کاری استفاده می کنند.

 

تامین نیروی انسانی برای ادارات مجتمع ها

تامین نیروی انسانی برای ادارات مجتمع ها: شامل نظافت کلیه پارکینگ ها، نظافت محوطه بیرون و حتی نظافت روف گاردن و انجام امور باغبانی همچنین تمیز کاری و رسیدگی به گیاهان می باشد. نظافت واحد ها و تمیز کاری محوطه و پارکینگ ها و کل ساختمان توسط نیروی انسانی شرکت پاکی تاپ با کمک دستگاه های اسکراپر و واتر جت انجام می شود. از ویژگی شرکت های خدماتی جهت نظافت ادارات علاوه بر مواردی که در قسمت اول ذکر شد سرعت عمل نیرو ها و وقت شماس بودن نیز باید به آن اضافه کرد.

 

تامین نیروی انسانی برای مهمانی ها و مراسم ها

نیروهای خدماتی با تجربیات و تخصصات خود به نحوی مراسمات را انجام داده که باعث راحتی خیال میزبان از پذیرایی می شود. این نیروها با پذیرایی صحیح  و به موقع از مهمانان باعث از بین رفتن نگرانی و دغدغه های میزبان می شود و با ظاهری آراسته و خوشرویی باعث جلب رضایت میهمانان می شود. این نیروها با انجام نیازها و درخواست های میزبان و میهمانان باعث حس آرامش در میزبان می شود. این نیروها با حفظ بهداشت و پاکیزه کردن میزها و سالن نگرانی میزبان را از بین می برد.

 

تامین نیروی انسانی رستوران

تامین نیروی انسانی برای رستوران شامل: نظافت تمام محوطه داخل رستوران ، نظافت محوطه بیرون و نظافت آشپزخانه. 10 تا 11 نفر از نیرو ها را به محل اعزام می شوند. بسته به وسعت رستوران و کثیفی آن مدت زمان تمیزی و هزینه متفاوت خواهد بود.

 

تامین نیروی انسانی برای سمینار ها

تامین نیروی انسانی برای سمینار ها  شامل پذیرایی، نظافت قبل از سمینار نظافت بعد از سمینار.

شرکت تامین نیروی انسانی در تهران

چنانچه شما برای مراسمات خود به دنبال نیروی خدماتی برای پذیرایی از میهمان های هستید می توانید از پرسنل شرکت پاکی تاپ استفاده نمایید. نیروهای خدماتی پاکی تاپ دارای افرادی حرفه ای برای پذیرایی می باشند و علاوه بر شناخت راه های مدرن و خلاقانه برای پذیرایی، دارای رفتار حرفه ای نیز بوده و با رفتاری مناسب و متواضعانه با مهمانان باعث رضایت کارفرما و میهمانان می شود. همچنین این شرکت دارای یک تیم حرفه ای بوده که هر کس دارای وظیفه تعریف شده ای بوده و مراسمات و جشن های شما را به بهترین نحو بر پا می کنند. این شرکت مطابق با سلیقه و به صورت دلخواه و با توجه به جنسیت مورد نظر شما اعزام می شوند. پرسنلین این شرکت مراحل پذیرایی و رسیدگی را به بهترین نحو و سریع ترین زمان ممکن انجام داده و باعث آرامش و لذت بردن میزبان از میهمانی می شود. از مهم ترین مزایای استفاده از نیروهای خدماتی و مهمانداران پاکی تاپ ظاهری آراسته و خوشرویی می باشد.

ویژگی نیروی انسانی شرکت پاکی تاپ

وقت شناسی

مسیٔولیت پذیری

برخورد مناسب

خوشرویی

مهارت در پذیرایی

کیفیت بالای کار

شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ

تامین نیروی انسانی برای کلیه مراسم ها و نمایشگا ها

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

دارا بودن رفتار حرفه ای با میزبان و میهمانان

میهمانداران پاکی تاپ با رعایت احترام و نزاکت در برابر میهمانان و میزبان و فرمانبری از خواسته ها و الزامات میزبان باعث برپایی هر چه بهتر مراسمات شما و آسودگی خیال شما می شود.

 

عدم تردد بی مورد در سالن و در بین میهمانان

نیروهای پاکی تاپ تنها در هنگام پذیرایی و کار در سالن و بین میهمان ها تردد کرده و از تردد نابجا در بین میهمانان خودداری می کنند.

 

عدم دخالت در صحبت ها و بحث های میهمانان

نیروهای اعزامی پاکی تاپ از صحبت هاب بیجا و بی مورد با میهمانها پرهیز کرده و در گفتگوهای آن ها دخالت نمی کنند.

 

آمادگی پذیرایی و رسیدگی به میهمانان

میهمانداران پاکی تاپ آمادگی خدمات رسانی به تمام میهمانان را داشته و با رسیدگی به میهمانان به بهترین نحو سعی در جلب رضایت میزبان کرده و با انجام صحیح کارها نگرانی میزبان را از پذیرایی از بین می برد.

 

ظاهری پاکیزه و آراسته

میهمانداران پاکی تاپ با ظاهری آراسته و پاکیزه در مراسمات و میهمانی های شما حاضر می شوند.

 

خوش آمد گویی هنگام ورود و خروج میهمانان

میهمانداران پاکی تاپ با خوشرویی به میهمانان خوش آمدگویی گفته و در هنگام خروج نیز آن ها را بدرقه می کنند.

 

وقت شناس بودن و به موقع در مهمانی و مراسمات حاضر شدن

نیروهای پاکی تاپ بسیار وقت شناس بوده و با حضور به موقع در مراسمات شما باعث آرامش میزبان و افزایش اعتبار شرکت می شود.

 

مسیٔولیت پذیری و انجام وظایف خود به بهترین شکل

نیروهای پاکی تاپ دارای افرادی مسیٔولیت پذیر بوده و تمام سعی خود را در روند کارها به بهترین شکل می کنند.

داشتن لباس فرم زیبا، آراسته و تمیز

این میهمانداران دارای لباس فرمی زیبا بوده که باعث مشخص شدن آن ها در بین میهمانان شده و با آراستگی خود باعث احساس رضایت در میهمانان می شوند. در صورت نیاز به نیروهای خدماتی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

خوش دوق و خوش سلیقه بودن

نیروهای پاکی تاپ دارای افرادی خوش ذوق و خوش سلیقه بوده و دارای هنرهایی از جمله گل آرایی و انواع تزیینات می باشند. این نیروها دارای انواع تخصص های هنری بوده و باعث زیبایی مراسمات شما می شوند.

هزینه تامین نیروی انسانی

قیمت تامین نیروی انسانی با توجه به عواملی همچون تعداد پرسنل مورد نیاز، حجم کار، ساعت کاری، میزان کار، تعریف خدمات و … تعیین می شود. جهت اطلاع از هزینه های تامین نیروی انسانی می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

خدماتی نظافتی شرکت پاکی تاپ دارای نیروهای مسیٔولیت پذیر و متعهد بوده و تمامی قوانین و مقررات موجود در این شرکت در چهار چوب جلب رضایت مشتری پایه ریزی شده و پرسنل موظف به رعایت این قوانین می باشند و با این روش توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب نماید. در صورتی که شما هم جهت برگزاری مراسمات و میهمانی های خود به مهماندار و نیروی خدماتی نیاز داشتید می توانید از پرسنل پاکی تاپ کمک بگیرید. این شرکت با جمع و آوری یک تیم حرفه ای و مجرب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز به بهترین نحو ممکن می باشند. پاکی تاپ به عنوان بهترین شرکت خدماتی در تهران می توانند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشد.

 

درخواست فوری خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.