خدمات تاسیسات

خدمات تاسیسات

شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ در حیطه ی تاسیسات لوله کشی، لوله بازکنی، کندن چاه، تخلیه چاه، تعمیرات موتورخانه، تعمیرات پکیج، تعمیرات شوفاژ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، تعمیر و نصب فلاش تانک، نصب شوفاژ فعالیت دارد. در ساختمان ها بزرگ ترین مشکل بیشترین مربوط به تاسیسات ساختمانی می باشد. شرکت پاکی تاپ در زمینه خدمات تاسیسات حرف اول را در شهر تهران می زند.

 

خدمات تاسیساتی پاکی تاپ:

نشت گیری آب

لوله کشی آب

تعمیر و نشتی گیری شیرآلات

خدمات چاه و فاضلاب

تعویض شیر

تعویض شیرآلات بهداشتی

نصب لوازم سرویس بهداشتی

نصب توالت

چاه باز کنی

لوله باز کنی

حفاری چاه

کندن چاه نو

نصب سیفون

نصب شوفاژ

تعمیر شوفاژ

هواگیری شوفاژ

خدمات تخصصی تاسیسات با نیروی های متخصص در تهران

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

 

تعمیرات موتورخانه

خدماتی که شرکت پاکی تاپ در زمینه تعمیر موتور خانه ارائه می دهد شامل: چک کردن فشار و دمای اجزای موتورخانه، تا تعویض و تعمیر یک بویلر و موارد دیگر می باشد. توجه داشته باشید که هر موتورخانه ای بعد از راه اندازه با گذشت زمان نیاز به نگهداری دارد تا در صورت بروز هرگونه مشکلی آن را تعمیر و یا رفع کنند. موتورخانه‌هایی که ظرفیت بالایی دارند نظیر موتور خانه های مجموعه‌های مسکونی، تجاری، اداری، تفریحی و صنعتی جهت نگهداری و تعمیر موتور خانه بهتر است از یک شرکت کاملا حرفه ای و متخصص در این زمینه استفاده نماییند. مجموعه پاکی تاپ یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه در شهر تهران می باشد. شرکت پاکی تاپ در مورد موتورخانه های کوچک تکنسین های حرفه و متخصص به محل اعزام می نماید تا مشکل را شناسایی و برطرف سازند.

 

خدمات نصب و تعمیرات شوفاژ

اگر قصد خرید شوفاژ برای ساختماهی اداری و یا ساختمان های مسکونی دارید آن را به فصل سرنا موکول نکنید. یکی دیگر از خدماتی که مجموعه پاکی تاپ ارائه می دهد نصب شوفاژ می باشد، نصب دستگاه توسط بهترین نصاب ها انجام می گیرد. خدماتی که توسط پاکی تاپ در زمینه نصب و تعمیر شوفاژ انجام می گیرد عبارتند از:  تنظیم مشعل، تعویض و یا ترمیم منبع دوجداره، تعمیر سیستم موتورخانه شوفاژ، تعمیر منبع انبساط پشت بام، تعمیر دیگ، تعمیر و تعویض پمپ های شوفاژ، هواگیری رادیاتورها، شستشوی کویل، تعویض شیر فلکه موتورخانه، نصب رادیاتور.

 

تعمیرات پکیج

پکیج ها علاوه بر گرم کردن خانه یا محل کار آب را نیز گرم کرده و جایگزین مناسبی بری آب گرم کن می باشند. پکیج ها به دلیل کوچک بودنشان و اینکه فضای کمی را اشغال می نماییند پرطرفدار هستند، کیج ها در مقایسه با موتورخانه ها فضای کمتری را اشغال می کنند و همچنین بازدهی بسیار بالایی  دارند. پکیج ها به عنوان یک کالای مصرفی به شمار می آیند به همین دلیل نیازمند تعمیر و سرویس دوره ای هستند. از آنجایی که تعمیرات پکیج ها یک کار تخصصی می باشد دستکاری پکیج یا تلاش برای تعمیرات پکیج توصیه نمی شود. تعمیر پکیج را بدست افراد متخصص بسپارید. مشکلاتی که ممکن است برای پکیج ها پیش بیاید،  کم بودن فشار آب می باشد و همچنین خرابی پمپ داخل پکیج، خرابی رادیاتور، نشت لوله های پکیج و … می باشد. تعمیر پکیج یکی دیگر از خدمات مجموعه پاکی تاک می باشد.

 

خدمات لوله کشی

ساختمان های فرسوده و قدیمی به دلیل کهولت و قدمت دارای لوله فرسوده می باشند که این لوله ها باعث بروز مشکلات زیاد یبرای ساختمان می شوند از همین رو بهترین روش بروز رسانی لوله ها و خدمات تاسیسات ساختمان می باشد تا از بروز گرفتگی و ترکیدگی لوله ها،نشتی لوله جلوگیری شود. مواردی که در اجرای لوله کشی ساختمان باید به آن دقت شود عبارتند از :

استفاده از لوله با جنس مرغوب

رعایت شیب بندی مناسب

داشتن حداقل فشار آب

دقت در نصب و اتصالات

خدمات تخصصی تاسیسات با نیروی های متخصص در تهران

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

خدمات تاسیسات

خدمات لوله بازکنی

شرکت پاکی تاپ در زمینه لوله بازکنی نیز فعالیت دارد و دارای تکنسین هایی ماهر و حرفه ای در زمینه لوله بازکنی و چاه بازکنی ، لوله کشی ساختمان ، سفید کاری و گچ کاری، تخلیه چاه و حفر چاه، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، تشخیص محل نشت لوله ها و رفع بوی نم و رطوبت می باشد.

مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است برای هر ساختمانی بوجود آید این مشکل شاید به ظاهر کوچک باشد اما می توانند آسایش ساکنین را دچار مشکل کنند هم به دلیل گرفتگی و هم به دلیل بو بدی که ایجاد می شود . مشکلات گرفتگی لوله ها عبارتند از :

گرفتگی لوله فاضلاب حمام

گرفتگی کفشور لوله حیاط، پارکینگ،کف آشپزخانه

گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی

گرفتگی سینک ظرفشویی

در صورت مواجه با این گونه مشکلات از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با شرکت پاکی تاپ تماس بگیرید.

خدمات تاسیسات

خدمات کندن چاه

شرکت پاکی تاپ در زمینه کندن چاه بسیار حرفه ای عمل می نماید و  چاه های بسیار با دوام و محکمی را حفر می کند. حفر چاه آب و فاضلاب را کاملا اصولی انجام می دهد. شرکت پاکی تاپ برای اینکه در مدت زمان کم بتوان چاه را حفاری کند از وسایلی چون دژبور و ابزاری دیگر استفاده می نماید.

خدمات تاسیسات

خدمات تخلیه چاه

روشی که با آن می توان چاه های فاضلاب را نوسازی کرد تخلیه چاه می باشد. تخلیه چاه باید توسط  تانکر مکنده چاه در کمترین زمان صورت بگیرد. در مرحله بعدی تخلیه چاه باید با دقت بیشتر انجام شود تا مرحله بعدی آن که لایروبی می باشد با مشکل روبه رو نشوند، شرکت پاکی در زمینه تخلیه چاه خدمات کاملا حرفه ای انجام می دهد. در صورت نیاز می توانید با این مجموعه تمام حاصل کنید.

خدمات تاسیسات

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

ایرانیان به دلیل آداب و سنت هایش از قدیم از توالت های ایرانی استفاده می کردند. تا جایی که امروزه تمام خانه های ایرانی دارای توالت های ایرانی می باشد. اما امروزه بسیاری از پزشکان دلیل سلامت زانوها توصیه می کنند از توالت های فرنگی استفاده شود از همین رو بسیاری از خانواده رو به استفاده از توالت های فرنگی آورده اند.  افرادی که دچار بیماری آرتروز زانو هستند یا به دلیلی عمل جراحی تعویض مفصل زانو انجام داده اند، افرادی که دچار دیسک کمر هستند و همچنین بانوان باردار باید از توالت های فرنگی استفاده کنند. همین دلایل بتعث شده است که در کشور ما علاوه بر توالت های ایرانی توالت های فرنگی هم تعبیه شود اما خانه های قدیمی که توالت فرنگی ندارند و می خواهد توالت ایرانی خود را به فرنگی تبدیل کنند شرکت پاکی تاپ آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مشتریان گرامی را دارد.

خدمات تاسیسات

تعمیر و نصب فلاش تانک

سیفون و قطعات فلاش تانک به دلیل اینکه یک کالای مصرفی به شمار می آید با گذشت چند سال ممکن است  خراب شوند، شرکت پاکی تاپ اگر قطعات قابل تعمیر باشند را تعمیر می کند ولی در صورتی که قطعات دیگر قابل تعمیر نباشند آن ها را با بهترین قطعات ارجینال تعویض خواهد کرد. همچنین عزیزانی که می به دنبال فلش تنک هستند جهت نصب دستگاه می توانند با این مجموعه تماس بگیرند.  شرکت پاکی تاپ در زمینه تعمیر و نصب انواع فلش تانک ها نیز فعالیت دارد.

خدمات تاسیسات

خدمات تاسیسات در تهران

کلان شهر بزرگی مثل تهران به دلیل افزایش جمعیت ساختمان های بی شماری در این شهر وجود دارد که مردم در آن زندگی می کنند. آپارتمان ها منازل، ساختمان های ویلایی و حتی شرکت و موسساتی زیادی در آن وجود دارد که  بزرگ ترین مشکل آن ها بیشترین مربوط به تاسیسات ساختمانی می باشد. از این رو شرکت پاکی تاپ برای رفع این مشکلات بهترین تکنسین ها را استخدام کرده است.

 

خدمات تخصصی تاسیسات با نیروی های متخصص در تهران

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.