خدمات نظافت منزل

خدمات نظافت منزل

در دنیای امروز با توجه به مشغله های کاری افراد منزل، نضافت منزل دیگر یک کار سخت و زمان بر است به همین دلیل شرکت پاکی تاپ خدمات حرفه ای در زمینه نظافت ارائه می دهد. این مجموعه از نظافتچی های خانم و نظافتچی های آقای متخصص و مطمئن جهت نظافت استفاده می کند. خدمات نظافت منزل خود را به پاکی تاپ بسپارید تا با خیال آسوده از تمیزی منزل خود مطمعن باشید.

 

شرکت خدماتی نظافت منزل

پاکی تاپ یکی از مجموعه های خدماتی و نظافتی می باشد. کسانی ک به دنبال نظافتچی های خانم و نظافتچی های آقای متخصص و مطمئن جهت نظافت می گردند می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرند. این شرکت به تمام نقاط تهران نیروی حرفه ای و کار بلد اعزام می کند.

 

سایت خدمات نظافت

موسسه خدمات نظافتی پاکی تاپ یکی از معتبر ترین شرکت ها در این زمینه می باشد، این مجموعه با طراحی سایت نظافت این امکان را برای افراد فراهم کرده است که قابل دسترس تر باشند و بتوانند از طریق سرچی ساده در نت و پیدا کردن شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ از خدماتی که توسط این مجموعه عرضه می شود استفاده کنند.

شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ

ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت منزل، شرکت و تامین نیروی انسانی

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

 

نظافت منزل فوری

اگر منزل و یا محل کار خود نیازمند تمیز شدن دارد و زمان زیادی نیز در اختیار ندارید کافیست با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید، پاکی تاپ در کمترین زمان نظافت چی خود را به محل مورد نظر اعزام می کند تا محل را فوری تمیز کرده و دراختیارتان قرار دهید.

شماره خدمات نظافت منزل

تاپی پاک خدمات نظافت خانه، درمانگاه، واحدهای اداری، ساختمان های تجاری، موسسات آموزشی، خوابگاه های دانشجویی، سالن های پذیرایی، انبارها را انجام می دهد. تمام شماره تلفن هایی که متقاضیان بتوانند با آن تماس بگیرند درون سایت قرار داده شده است. شما عزیزانی که خواهان نظافتچی هستید می توانید از طریق این شماره تلفن ها با ما تماس بگیرید.

 

کارگر نظافت منزل

نظافت منزل همیشه دغدغه افراد خانواده بوده و خواهد بود، به دلیل هجوم گرد غباری که در خانه ایجاد می شود لازم است که هر چند وقت یک بار نظافت منزل انجام شود، اما امروزه با توجه به اینکه بانوان و آقایان زمان زیادی را در بیرون از منزل سپری می کنند و همچنین به دلیل مشغله های کاری نمی توانند به امر تمیزی و پاکیزگی منزل خود رسیدگی کنند. به همین دلیل شرکت پاکی تاپ یکی از موسسه های خدمات نظافت خانه و شرکت می باشد که بهترین خدمات را ارائه می دهند. این مجموعه برای کسانی که به دنبال کارگر خانم برای نظافت خانه هستند و یا نیازمند نظافتچی آقا هستند  بهترین و حرفه ای ترین کاگر خود را به محا اعزام می کند.

نظافت منزل تهران

پاکی تاپ مجموعه ای حرفه ای و بسیار کار بلد در زمینه نظافت منزل و نظافت شرکت در تهران می باشد، فعالیت این مجموعه به طور کلی در زمینه های نظافت می باشد. موسسه خدمات نظافتی پاکی تاپ یکی از شرکت های تخصصی خدمات نظافت ، پذیرایی منازل و شرکت ها که هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید از طریق ثبت سفارش در وب سایت پاکی تاپ و یا از طریق تماس تلفنی به نیازهای خود در زمینه خدمات نظافت پاسخ دهید.

 

بهره مندی از خدمات نظافت منزل مناسب چه افرادی می باشد؟

کسانی که به نظم و ترتیب و همچنین تمیزی اهمیت می‌دهید، نظافت خانه یکی از اصلی ترین برنامه های آن ها به شمار می آید.

افرادی که شاغل هستند و زمان کافی برای نظافت خانه ندارند.

مادرانی که فرزند کوچک دارند و وقت تمیز کردن خانه را ندارند.

افرادی که دارای کهولت سن هستند.

اگر مهمان دارید و برای انجام کارها به کمک نیاز دارید.

 

چه کسی را برای نظافت منزل انتخاب کنیم؟

انتخاب یک کارگر برای تمیزی بستگی به نیاز شما دارد. برای تمیز کردن و انجام کارهایی که نیاز به فعالیت فیزیکی دارد بهتر است از کارگر آقا استفاده کنند.

 

خدمات نظافت منزل در کلیه نقاط شهر تهران توسط شرکت خدمات نظافت منزل پاکی تاپ

نظافت منزل در شمال تهران

✔ نظافت منزل در غرب تهران

✔ نظافت منزل در شرق تهران

✔ نظافت منزل در جنوب تهران

 

تعرفه نظافت منزل

هزینه نظافت منزل به عواملی نظیر: مدت زمانی که برای تمیز کردن سپری می شود بستگی دارد، همچنین دستمزدی که برای نظافتچی منزل خانم و نظافتچی منزل آقا در نظر گرفته می شود متفاوت است.

خدمات نظافت منزل

عوامل تاثیرگذار در قیمت نظافت منزل:  نظافت حمام و دستشویی که شامل نظافت پنجره، کاشی و سرامیک ها، کف، آینه و شیرآلات می باشد، نظافت آشپزخانه شامل: نظافت دیوار، کف، کابینت ها، ظرفشویی، اجاق گاز، سطوح بیرونی و لوازم برقی آشپزخانه می باشد. نظافت پذیرایی و اتاق خواب شامل: نظافت پنجره، کمد و قفسه ها، سطوح خارجی، گردگیری پرده تمیز کردن فرش و مبلمان با جاروی برقی، نظافت بالکن شامل: نظافت کف، نرده و پنجره ها، نظافت راه پله ها، پارکینگ، نرده ها، نظافت کابین آسانسور، نظافت شیشه ها و پله ها می باشد.

 

درخواست فوری خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.