نظافتچی آقا در تهران

نظافتچی شرکت

نیروی نظافتچی آقا جهت بعضی از کارهای محل کار و منزل نسبت به  نظافتچی خانم  مناسب تر می باشد. نظافتچی آقا توانایی بیشتری جهت نظافت راه پله، پارکینگ و … را دارد. در گذشته  جهت نظافت ساختمان مسکونی و ساختمان اداری از نیروی خانم استفاده می شد اما امروزه استفاده از نیروی خدماتی آقا پر رنگ تر شده و افراد ترجیح می دهند جهت نظافت منزل و محل کار خود از نیروی مرد به دلیل قدرت و توانایی بیشتر آن استفاده نمایند. امروزه با توجه به افزایش آپارتمان نشینی، بخشی از ساختمان مشترک بوده و افراد ساکن در آپارتمان باید کارهای نظافتی آن قسمت را به صورت مشارکتی انجام دهند و با توجه به مشغله های کاری افراد و کمبود وقت ساکنین ترجیح می دهند از نیروهای خدماتی جهت انجام امور نظافتی ساختمان استفاده کنند. و با توجه به سنگینی نظافت راه پله و ساختمان استفاده از نظافتچی آقا مناسب تر می باشد. امروزه سود جویان زیادی اقدام به انجام امور نظافتی کرده اند اما از آن جا که اعتماد به افراد غریبه کار درستی نیست بهتر است از شرکت های معتبر جهت انجام امور نظافتی منزل و محل کار خود استفاده نمایید. شرکت پاکی تاپ جهت استخدام نیروهای نظافتی خود دارای سخت گیری و وسواس زیادی بوده و افراد استخدامی شرکت دارای مدارک کامل و عدم سوء پیشینه می باشند.

 

وظایف نظافتچی آقا

امروزه با توجه به افزایش دغدغه و مشغله های کاری افراد زمان رسیدگی به منزل و محل کار خود را نداشته و ترجیح می دهند جهت انجام امور نظافتی از افرادی کمک بگیرند. استخدام نظافتچی آقا جهت نظافت ساختمان مسکونی و اداری جهت نظافت پارکینگ و راه پله به جهت قدرت و توانایی بیشتر مناسب تر می باشد. از جمله وظایف نظافتچی مرد به شرح زیر می باشد:

شستشوی دیوارها:  نیروهای خدماتی آقا موظف هستند دیوار ها را بصورت کامل تمیز کنند.

شستن راه پله و پارکینگ: با توجه به سختی نظافت راه پله و پارکینگ و همچنین حساسیت آن ها نیروهای خدماتی آقا وظیفه دارند تا پارکینگ و راه پله ها را با لوازم شستشوی قوی انجام دهند.

شستشو و ضدعفونی کردن سرویس بهداشتی و حمام: سرویس بهداشتی و حمام از مهم ترین قسمت های ساختمان می باشد.

تمیز کردن داخل و بیرون پنجره ها

شستشو و طی کشیدن سرامیک ها

شستشو و اتو کشی لباس ها

گردگیری لوازم و میزها

شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ

ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت منزل، شرکت و تامین نیروی انسانی

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

مزیت های نظافتچی آقا در مقایسه با خانم

نظافت منزل و محل کار ترکیبی از کارهای ظریف و سنگین می باشد. جهت انجام کارهای سنگین تر آقایان در مقایسه با خانم ها به دلیل قدرت و توانایی بیشتر عملکرد بهتری دارند و همچنین شما می توانید جهت جابجایی لوازم خود از نیروی خدماتی آقا کمک بگیرید.

 

ویژگی های نظافتچی های آقا شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ

شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ جهت استخدام نیرو های خود دارای قوانین هایی می باشد که کارگران ملزم به رعایت آن می باشند. از جمله این قوانین ها به شرح زیر می باشد:

وقت شناسی

نظافتچی های شرکت پاکی تاپ وقت شناس بوده و در ساعت تعیین شده توسط مشتری در محل حاضر شده و کار خود را شروع می کنند.

 

انجام امور بصورت دقیق و با کیفیت

نظافتچی های پاکی تاپ آموزش دیده هستند و در امور نظافتی مهارت دارند. انجام کارها بصورت دقیق و با کیفیت بالا از دیگر مشخصه های نظافتچی مرد این شرکت می باشد.

 

انجام کارها بدون سر و صدا تا حد ممکن

از دیگر ویژگی های نیروهای خدماتی شرکت پاکی تاپ انجام کارها بدون سر و صدا تا حد ممکن می باشد. نیروهای اعزامی باید از ایجاد سر و صدای اضافی پرهیز کرده و تا جای ممکن کار ها را در سکوت انجام دهند تا آرامش ساکنین از بین نرود.

 

امانت داری مادی و معنوی

نظافتچی های شرکت پاکی تاب امانت دار خوبی بوده و دیده ها و شنیده های خود را به هیچ عنوان بازگو نخواهند کرد و این یکی از مشخصه های قابل اعتماد بودن نظافتچی های پاکی تاپ می باشد.

 

لباس فرم

استفاده از لباس فرم در هنگام مشغول به کار شدن از دیگر ویژگی های نیرو های شرکت پاکی تاپ می باشد. نیرو های اعزامی موظف هستند تا قبل از شروع به کار لباس فرم خود را بر تن کنند.

 

آراستگی

از جمله ویژگی های نیرو های خدماتی پاکی تاپ آراسته بودن و رعایت نظافت شخصی می باشد. افراد مشغول در شرکت دارای ظاهری تمیز و آراسته هستند.

 

رعایت ادب و احترام

نظافتچی های آقا شرکت پاکی تاپ موظف به رعایت ادب و احترام بوده و به خواسته های کارفرما توجه کامل را دارند. از مشخصه های نظافتچی های پاکی تاپ اخلاق و رفتار مناسب می باشد.

 

سرعت عمل بالا

از دیگر ویژگی های نظافتچی آقا شرکت پاکی تاپ دقت و سرعت عمل بالا می باشد. نیروهای اعزامی باید کار خود را بصورت دقیق و با بالا ترین سرعت ممکن انجام دهند.

 

پرهیز از برخورد نامناسب با کارفرما

نیرو های خدماتی اعزام شده موظف به انجام خواسته های کارفرما بوده و از دعوای لفظی با کارفرما پرهیز می کنند.

 

نظافت راه پله توسط نظافتچی آقا

راه پله ها یک کار یدی و با قدرت است که توسط آقایان بهتر انجام می شود. از همین نیرو شرکت خدماتی پاکی تاپ  بهترین نظافتچی آقا را استخدام کرده است و به محل مورد نظر اعزام می نماید.

 

نظافتچی اقا برای منزل

با توجه به حجم کار و میزان سختی آن، نظافتچی آقا می تواند بسیار پر بازه تر به نسبت نظافتچی خانم برای منزل باشد. همه این موضوع به میزان حجم کار دارد. همچنین سلیقه مشتریان محترم می تواند تاثیر گذار باشد در این انتخاب. به عنوان مثال در صورتی که برای نظافت نیاز به جابه جایی وسایل سنگین باشد، این نظافتچی مرد هست که می تواند بهره بهتری برای مشتریان عزیز داشته باشد.

 

نظافت شرکت توسط نظافتچی آقا

برخی از شرکت ها و سازمان ها خواهان نظافتچی آقا هستند تا به امور نظافت و تمیزی شرکت بپردازند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاع با شرکت خدماتی پاکی تاپ تماس بگیرید.

 

اعزام نیروی نظافتچی آقا

شرکت پاکی تاپ دارای بهترین کادر نظافتچی آقا می باشد عزیزانی که برای تمیزی نیازمند نیروی نظافت چی آقا هستند می تواند از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به اعزام نظافتچی آقا به محل شما اقدام نماییم. پاکی تاپ با بهره مندی از نیرو های متخصص و با تجربه در زمینه ارائه خدمات نظافت شرکت، آمادگی کاملی جهت اعزام نیرو را در سریع ترین زمان ممکن را دارد.

هزینه خدمات نظافتچی آقا شرکت پاکی تاپ

قیمت  خدمات نظافتچی آقا در تهران مطابق با قیمت اتحادیه تعیین می شود اما عوامل دیگری نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است که از جمله این عوامل، متراژ ساختمان، تعداد اتاق ها، ساعات کاری، حجم کاری، جنسیت نظافتچی، تعداد راه پله ها، متراژ پارکینگ و … می باشد. جهت اطلاع از قیمت امور نظافتی ساختمان مسکونی و اداری خود می توانید با مشاورین ما در شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ تماس بگیرید.

 

شرکت خدماتی نظافتی در تهران 

شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ دارای نیروهای خدماتی با سرعت عمل بالا و پاکیزه می باشند. تمام افراد مشغول به کار در این شرکت دارای مدارک کامل و عدم سوء پیشینه می باشند و دارای گواهینامه سلامت می باشند و شما می توانید به راحتی به آن ها اعتماد کنید. چنانچه شما نیز جهت نظافت خانه و اداره خود بدنبال افراد پاکیزه و قابل اعتماد هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا نیروهای خدماتی ما در زمان مورد نظر شما به محل اعزام شوند. این شرکت یکی از بهترین شرکت های خدمات نظافتی در تهران می باشد.

 

درخواست فوری خدمات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.