نکات مهم در مورد نظافت ساختمان اداری

p3

نظافت ساختمان اداری، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. ساختمان اداری شما چه بزرگ باشد، چه کوچک، در طول روز دارای مشتریان و مراجعین متعددی بوده که این ترددها باعث انتقال آلودگی ها از یک بخش به بخش دیگر ساختمان شما می شود. از مهم ترین اصول زندگی انسان ها بهداشت محیط اطرافمان می باشد زیرا نظافت محیط باعث آرامش می شود و به همین دلیل نظافت ساختمان های اداری بر روحیه کارکنان و همچنین ارباب رجوع می شود.  جهت جذب مشتری و راحتی کارکنان می بایست محل کار تمیز بوده تا کارکنان با خیال راحت در آن جا مشغول بکار شوند و با توجه به اهمیت ظاهر ساختمان، افراد با نگاه اول در مورد اعتبار شرکت تصمیم گیری می کنند و در صورت تمیز نبودن نمای ساختمان اداری باعث کاهش اعتبار شرکت در نگاه کارکنان و مراجعین می شود.

 

مزایای نظافت ساختمان اداری

از زیر ساخت های یک اداره تمیزی و نظافت آن می باشد.

تمیزی ساختمان اداری باعث افزایش بهره وری می شود.

نظافت ساختمان اداری باعث دید مثبت در ارباب رجوع می شود.

 

تردد بالای کارکنان و ارباب رجوع در اماکن اداری، موجب ایجاد آلودگی بر ساختمان و انتقال این آلودگی به دیگر نقاط ساختمان می شود. برخی از ساختمان های اداری دارای نیروی نظافتی می باشند اما برخی نیز به علت کمبود بودجه قادر به استخدام نیروی نظافتی نبوده و ترجیح می دهند از افراد دیگری برای نظافت محیط کاری خود با توجه به نیاز شرکت استفاده کنند.  چنانچه شما نیز به دنبال فردی قابل اعتماد و پر انرژی و فعال در زمینه نظافت محل کار خود دارید می توانید با شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ تماس بگیرید.

شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ، دارای نیروهای متعهد و کاربلد با سرعت عمل بالا و همچنین تجهیزات نظافتی بوده و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. چنانچه شما نیز جهت نظافت ساختمان اداری خود به دنبال فرد قابل اعتمادی هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا افراد ما در زمان دلخواه شما جهت نظافت به محل کار شما اعزام شوند.

شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ

ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت منزل، شرکت و تامین نیروی انسانی

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

 

عوامل موثر در قیمت نظافت محل کار شما

عواملی که در هزینه نظافت محل کار شما تاثیر گذار است به شرح زیر می باشد:

✔ متراژ ساختمان شما

کوچکی یا بزرگی شرکت شما بر قیمت نظافت تاثیرگذار است.

✔ تعداد طبقات

با توجه به تعداد طبقات قابل نظافت هزینه نظافت تغییر می کند.

✔ متراژ پارکینگ و راه پله ها

متراژ پارکینگ و تعداد پله ها بر روی هزینه نظافت تاثیر می گذارد.

✔ تعداد نفرات جهت نظافت

تعداد نیروی مورد نیاز جهت نظافت بر روی قیمت تاثیر می گذارد.

✔ تعداد قسمت های قابل نظافت

در این بخش به شرح قسمت هایی که باید نظافت شود می پردازیم:

✔ نظافت آسانسور

نظافت آسانسور بدلیل تردد زیاد در آن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. بنابراین اولین قسمتی که باید تمیز گردد آسانسور می باشد تا از انتقال آلودگی ها به واحد اداری شما جلوگیری شود.

✔ نظافت پارکینگ

بدلیل رفت و آمد ماشین ها در پارکینگ این قسمت نیاز به نظافت بشیتری دارد. با توجه به کثیفی لاستیک های ماشین و امکان روغن ریزی در پارکینگ این قسمت باید با استفاده از پودرهای تمیز کننده و لوازم شستشو به خوبی نظافت شود.

✔ نظافت باغچه و فضای باز

از جمله قسمت هایی که تمیزی آن باعث لذت کارکنان و مراجعین می شود باغچه و فضای باز ساختمان اداری می باشد. بنابراین نظافت این قسمت باید به خوبی انجام شود. شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ دارای افرادی آشنا به امور باغبانی بوده و علاوه بر نظافت فضای باز به باغچه شما زیبایی دو چندان می بخشد.

✔ نظافت راه پله ها

از جمله قسمت هایی که رفت و آمد در آن زیاد است راه پله ها می باشد و در صورت آلوده بودن این قسمت، آلودگی به دیگر قسمت های ساختمان منتقل می شود.

✔ نظافت واحد اداری

از اصلی ترین قسمت های نظافت، واحد اداری می باشد. این بخش دارای نمای زیادی در چشم کارکنان و مراجعین بوده و نظافت آن باعث آرامش و دید مثبت آن ها می شود. از جمله خدماتی که در این بخش ارائه می شود، نظافت لوازم و میزها، شستشو و ضدعفونی کردن سرویس بهداشتی، شستشو و طی کشیدن کف ساختمان و دیگر قسمت هایی که نیاز به شستشو و نظافت دارند، مس باشد.

در صورتیکه برای نظافت ساختمان اداری خود بدنبال فرد قابل اعتماد و با سرعت عمل بالا هستید می توانید با شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ تماس بگیرید.

 

ویژگی های یک شرکت خدماتی نظافتی خوب و مطمئن

انتخاب یک شرکت خدماتی نظافتی خوب از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. گزینه هایی که در این انتخاب تاثیر گذار است، اعتبار شرکت و افراد مشغول در آن جا، لوازم شستشو و … می باشد و اما از دیگر ویژگی های آن به شرح زیر می باشد:

شرکت های خدماتی نظافتی باید دارای یک آدرس مشخص و دقیق باشند تا افراد از معتبر بودن آن اطمینان حاصل نمایند و اعتماد به شرکت هایی که دارای آدرس دقیق نیستند توصیه نمی شود.

از دیگر راه های تشخیص یک شرکت خدماتی نظافتی مطمئن، نیروهای مشغول بکار در آن شرکت می باشد. باید اطلاع داشته باشید که این شرکت برای جذب نیروی خود از چه راه هایی اقدام کرده و چه مدارکی از نیروهای خود می خواهند.

و …

 

مزیای استفاده از شرکت های خدماتی نظافتی

اطمینان از افرادی که برای نظافت اعزام می شوند.

عدم وجود مشکلات استخدامی

تعیین ساعت کاری با توجه به وقت آزاد شما

دارا بودن وسیله های کامل نظافت

اطمینان از تمیزی و سرعت عمل نیروهای اعزام شده

چنانچه ویژگی های ذکر شده در بالا برای شما دارای اهمیت می باشد می توانید با شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ توسط شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا در زمان دلخواه خود افراد جهت نظافت اعزام شوند.

 

چک لیست نظافت ساختمان اداری

ساختمان های اداری به دلیل اینکه حجم کار بیشتری دارند بهتر است نظافت چی یک لیست از مواردی که باید نظافت شود را تهیه کند و بعد از اینکه هر کدام و یا هر بخش را تمیر کرد در ک لیست خود را مورد بررسی قرار دهد تا قسمت و وسیله ای از قلم نیوفتت. با این شیوه همیشه تمام قسمت ها تمیز و پاکیزه می ماند.

 

دستورالعمل نظافت ساختمان اداری

مدیر ساختمان می تواند برای نحوه تمیز کردن ساختمان و همچنین زمان آن برنامه ای را تهیه کند تا نظافت چی طبق آن عمل کند. دستور العمل هایی که توسط مدیر تعیین می شود این کمک را به نظافت چی می کند تا متوجه شود کدام قسمت از ساختمان اداری بیشتر از بخش های دیگر نیاز به نظافت دارد.

 

وظیفه اصلی نظافتچی در نظافت محیط اداری

نظافت درب ورود به ساختمان

نظافت قسمت پذیرش

شستشوی سرویس‌های بهداشتی با مواد ضد عفونی و فرچه، تخلیه زباله‌ها و نظافت آینه‌ها و سینک‌ها که بهتر از در پایان ساعت کاری انجام شود.

تخلیه کیسه‌های زباله و جایگزین کیسه زباله نو، در پایان ساعت کاری

نظافت میز کار کارمندان

نظافت وسایل الکتریکی

جدا کردن زباله های خشک و خیس از هم دیگر

نظافت سالن‌های استراحت یا غذا خوری یا نمازخانه

نظافت راه پله و راهرو و آسانسور

همچنین نظافت شیشه پنجره‌ها، میزهایی با سطح شیشه‌ای، درب‌های شیشه‌ای و شیشه آسانسور

شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ

شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ، دارای افراد قابل اعتماد با داشتن سرعت بالا جهت نظافت منزل و محیط کار شما می باشند. جهت رزرو نیرو برای نظافت محیط کار و یا منزل خود می توانید با انتخاب جنسیت افراد اعزامی، روز و ساعتی که جهت نظافت در نظر دارید، تعداد افراد مورد نیاز و …. افراد توسط شرکت به محل شما اعزام خواهند شد.

خدماتی که توسط بهترین شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ به مشتریان عزیز ارائه می شود عبارتند از: خدمات نظافت شرکت ، نظافت منزل ، اعزام نیروی کار نمایشگاهی و … .

درخواست فوری خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.