ویژگی شرکت های خدماتی جهت نظافت ادارات و سازمان ها

نظافت ادارات

نظافت ادارات و سازمان ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در ادارات و سازمان ها به علت رفت و آمد بالا همواره سطوح در معرض آلودگی قرار دارند و به همین جهت لازم است به صورت مداوم عمل نظافت و شستشو تکرار شود. از این رو تمیزی و نظافت ادارات و سازمان ها همواره یکی از دغدغه های اصلی کارفرمایان می باشد. نظافت و تمیزی اطراف باعث آرامش افراد شده و از این رو تمیز بودن محیط اطراف باعث ایجاد حس آرامش و اطمینان در کارکنان و مراجعین می شود و علاوه بر آن تمیزی محیط اطراف باعث جلب اعتماد مشتری می شود.

 

نظافت ادارات و سازمان ها تاثیر زیادی در جلب نظر مشتری داشته و افراد در نگاه اول در مورد اعتبار شرکت قضاوت می کنند و به همین علت تمیز بودن ساختمان باعث اعتماد مراجعین به سازمان می شود. عدم نظافت و رعایت بهداشت در سازمان ها و ادارات باعث کاهش بهره وری و کاهش روحیه و انگیزی افراد برای کار می شود و همچنین به سلامت کارکنان و مراجعین لطمه زده و  اعتبار آن شرکت را زیر سوال می برد. از آن جا کارکنان تایم زیادی را در محیظ های کاری هستند، تمیزی اطراف باعث افزایش روحیه آن ها می شود. برخی از مراکز و ادارات به علت کمبود بودجه و به صرفه نبودن از استخدام نیروی نظافتی خودداری کرده و ترجیح می دهند که از بیرون نیرو استخدام کنند. پاکی تاپ به عنوان یکی از بهترین شرکت خدمات نظافتی در تهران بهترین گزینه جهت نظافت ساختمان ادارات و سازمان ها می باشد.

 

نظافت ادارات و سازمان ها

از آن جا که نظافت ساختمان های اداری و سازمان ها نیاز به تجهیزات و سرعت عمل بالایی دارد و همچنین با توجه به سو استفاده افراد سودجو بهتر است نظافت ساختمان خود را به دست افراد مطمین بسپارید. همچنین شرکت های نظافتی معتبر با داشتن تجهیزات نظافت صنعتی باعث کاهش مدت زمان شستشو و کاهش سر و صدا شده و با استفاده از روش های مدرن باعث تمیزی تمامی نقاط ساختمان می شود. پیشنهاد ما به شما استفاده از نیروهای خدماتی پاکی تاب می باشد. این شرکت با داشتن نیروهای متعهد و قابل اطمینان و همچنین تجهیزات کامل نظافت، ساختمان شما را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت تمیز می کنند.

ارائه کلیه خدمات نظافت ادارات و تامین نیروی انسانی

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

مزایای استخدام نظافتچی برای ادارات و سازمان ها

نظافت طبقات یکی از وظایف نیروی خدماتی سازمان ها و ادارات می باشد زیرا آلودگی های بیرون به وسیله تردد وارد ساختمان اداری شده و به همین دلیل نظافت صحیح راه پله ها و آسانسور باعث جلوگیری از ورود آلودگی ها به داخل ساختمان می شود.

از مزایا دیگر نظافتچی ادارات و ساختمان ها تمیز کردن کف ساختمان از هر گونه آلودگی و گرد و غبار می باشد.

نظافت کردن سطوح و میز کارمندان از دیگر وظایف نظافتچی سازمان ها می باشد.

✔  در ساختمان های کوچک که بودجه لازم جهت استخدام نیروی خدماتی به صورت تمام وقت را ندارند و یا استخدام برای آن ها مقرون به صرفه نیست می توانند از شرکت های نظافتی برای ساختمان خود استفاده نمایند.

همچنین در ساختمان های بزرگ که یک نفر قادر به نظافت تمامی قسمت ها نیست می توانند از شرکت های خدماتی به صورت هفته ای و یا روزانه کمک بگیرند.

استفاده از نیروهای خدماتی جهت جابجایی وسایل از دیگر مزایای استخدام نظافتچی می باشد.

و همچنین نظافت ادارات و سازمان ها باعث بالا رفتن روحیه کارکنان و مراجعین، افزایش راندمان کاری، افزایش مراجعه کننده، بهداشت محیط اطراف و … می شود.

قیمت نظافت ساختمان ادارات و سازمان ها

هزینه نظافت ساختمان ادارات و سازمان ها وابسته به عواملی همچون:

تعداد طبقات

یکی از عواملی که بر روی قیمت نظافت تاثیر گذار است تعداد طبقات ساختمان شما می باشد.

متراژ ساختمان

متراژ ساختمان از دیگر عواملی است که بر روی هزینه ساختمان تاثیر گذار است.

پارکینگ و راه پله ها

در صورت نیاز به نظافت پارکینگ و راه پله ها با توجه به متراژ آن ها قیمت تغییر می کند.

تعداد نیروی نظافتی

با توجه به تعداد نفرات مورد نیاز جهت نظافت هزینه تعیین می شود.

باغچه و فضای باز

در صورتی که نیاز به نظافت فضای باز و باغچه ها باشد بر روی قیمت نظافت تاثیر می گذارد.

 

مشخصات شرکت نظافتی خوب و مطمعن

یکی از مشخصات شرکت نظافتی مطمین داشتن یک آدرس مشخص و تایید شده می باشد تا در صورت بروز مشکل بتوان به آن مراجعه کرد. و همچنین شرایط استخدامی شرکت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و بهتر است قبل از درخواست نیرو از شرکت های نظافتی  از شرایط استخدامی شرکت اطلاع حاصل نمایید. شرکت پاکی تاپ قبل از استخدام نیروهای نظافتی خود مدارک کامل و عدم سو پیشینه دریافت می کنند تا از اعتبار آن ها مطمین شوند. همچنین داشتن لوازم شستشو و تجهیزات نظافت یکی از مشخصه های یک شرکت نظافتی خوب می باشد.

 

مزایای استفاده از شرکت خدماتی پاکی تاپ

استفاده از افراد مطمین و قابل اعتماد یکی از مزایای شرکت پاکی تاپ است.

نیروهای خدماتی پاکی تاب با توجه به تایم آزاد شما آماده خدمت رسانی به صورت ۲۴ ساعته هستند.

این شرکت دارای تجهیزات کامل نظافت بوده و باعث تسریع در سرعتشستشو می شود.

از دیگر ویژگی های نیروهای خدماتی پاکی تاپ سرعت و کیفیت کاری بالای آن می باشد.

همچنین نیروهای خدمات  نظافت شرکت  علاوه بر کار حرفه ای دارای اخلاق حرفه ای در مقابل کارفرما می باشند.

قیمت نظافت ادارات

هزینه نظافت ادارات با توجه به گستردگی و میزان خدمات متفاوت خواهد بود. از جمله پارامترهایی که در تعیین قیمت نظافت ادارات تاثیر گذار هستند می توان به مواردی همچون تخلیه بودن مکان، دیوار شویی، شیشه شویی، تعداد اتاق ها، میزان ساعات کاری، تعداد نفرات جهت ارائه خدمات و … اشاره کرد. جهت اطلاعت از قیمت های دقیق خدمات ما شما می توانید با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته تا ضمن مشاوره رایگان شما، جهت اعزام نیرو درخواست نمایید.

 

 

ویژگی شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ

شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ دارای یک تیم حرفه ای و آموزش دیده در زمینه نظافت می باشند. افراد استخدامی دارای مدارک کامل بوده و با سرعت عمل بالا و کیفیت کاری عالی باعث جلب رضایت مشتری شده و توانسته اند مشتریان زیادی را به خود جذب نمایند. نیروهای خدماتی پاکی تاپ آماده خدمت رسانی به صورت پاره وقت، پروژه ای و روزانه و هر دیگر شرایط دلخواه کارفرما را دارند. چنانچه شما نیز جهت ساختمان ادارات و سازمان های خود نیاز به نیروی خدماتی قابل اعتماد با سرعت عمل بالا هستید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نموده تا نیروهای ما در زمان دلخواه شما به محل مورد نظر اعزام شوند.

درخواست فوری خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.