ویژگی های مهم یک مرکز اعزام نظافتچی تهران

p3

امروزه با توجه به افزایش مشغله های کاری و دغدغه های زندگی، افراد ترجیح می دهند جهت انجام امور نظافتی منزل و حتی شرکت ها افرادی را جهت تمیز کاری استخدام می نمایند. در کلان شهری مثل تهران شرکت های نظافتی زیادی وجود دارد یکی از این شرکت های خدماتی پاکی تاپ می باشد. این شرکت همیشه و در هر شرایطی دارای نظافتچی خانوم آماده به کار و یا نظافتچی آقا آماده به کار می باشد. بررسی ویژگهی های مهم نظافتچی تهران .

 

در چه شرایطی باید با یک شرکت نظافتچی در تهران تماس بگیرید:

  اگر به نظم و ترتیب منزل خود اهمیت می دهید ولی زمان کافی برای رسیدگی به امور منزل ندارید.

اگر شاغل هستید و زمان کافی برای منزل خود را ندارید.

اگر به دلیل مریضی و یا کهولت سن قادر به انجام امور نیستید.

اگر فرزند کوچک دارید و وقت کافی جهت رسیدگی به امور منزل را ندارید.

اگر مجرد هستید و مهارت کافی جهت انجام امور منزل را ندارید.

اگر مهمان دارید و در انجام امور و پذیرایی به کمک نیاز دارید.

و هر گونه مشکل دیگری که مانع از انجام امور نظافتی منزل می شود. در هر کجای تهران بزرگ که هستید می توانید با شرکت پاکی تاپ تماس گرفته تا در زمان دلخواه شما نیروهای نظافتی به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ

ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت منزل، شرکت و تامین نیروی انسانی

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

 

نظافتچی شمال تهران

کلیه مناطق شمال تهران را ما پوشش می دهیم. ارسال نظافتچی فوری به کلیه مناطق شمال شهر تهران از قبیل منطقه 1، 2 و 3  در سریع ترین زمان ممکن جهت ارائه کلیه خدمات نظافت منزل و نظافت شرکت .

 

نظافتچی غرب تهران

ساکنین غرب تهران دیگر نگران پیدا کردن یک شرکت نظافتی مطمعن نباشند، پاکی تاپ یکی از مطمعن ترین و معتبر ترین شرکت های خدماتی می باشد این مجموعه هم دارای نظافتچی خانوم و هم نظافتچی آقا هستند، شما عزیزان می توانید به راحتی با یک تماس تلفنی مشکل نظافت شرکت و یا منزل خود را حل کنید.

 

نظافتچی جنوب تهران

شرکت پاکی تاپ یکی از شرکت های خدمات نظافتی در شهر تهران می باشد تمام محدوده ها و نقاط تهران را جهت خدمات رسانی تحت پوشش قرار می دهد و دارای نظافتچی خانوم و آقا می باشد. ساکنینی که در محدوده جنوب تهران ساکن هستند و میخواهد از یک شرکت خدمات نظافتی معتبر جهت نظافت امور خود استفاده کنند می توانند ازطریق شماره تلفن های موجود در سایت با مجموعه پاکی تاپ تماس بگیرند.

 

نظافتچی شرق تهران 

تمام ساکنینی که در شرق تهران هستند و جهت امور نظافتی و تمیز کاری منزل و یا شرکت و نظافت ساختمان اداری خود نیازمند نظافتچی خانوم و یا نظافتچی آقا هستند می توانند با پاکی تاپ تماس بگیرند.

 

نظافتچی در پاسداران

چنانچه منزل و محل کار خود واقع در پاسداران می باشد می توانید با شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ تماس گرفته تا در زمان دلخواه شما به محل مورد نظر اعزام شوند. شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ دارای افراد قابل اعتماد بوده و در انجام امور نظافتی دارای مهارت می باشند.

 

نظافتچی در الهیه

اگر دفتر کار یا خانه شما در الهیه می باشد و نیاز به نیروی خدماتی نظافتی دارید، پیشنهاد ما به شما تماس با شرکت پاکی تاپ می باشد تا نسبت به انجام امور نظافتی شما اقدام نمایند. شرکت پاکی تاپ دارای مهارت و تجربه در زمینه انجام امور نظافتی بوده و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

نظافتچی در جردن

اگر ساختمان اداری شما واقع در جردن است. اگر ساختمان مسکونی شما در جردن می باشد. می توانید با شرکت پاکی تاپ تماس گرفته تا نیروهای خود را به محل مورد نظر خود اعزام نمایند. شرکت پاکی تاپ دارای نیروهای امین و ماهر در انجام امور نظافتی می باشند.

 

نظافتچی در دیباجی

چنانچه به دنبال نیروی نظافتی در محله دیباجی هستید، با شرکت پاکی تاپ تماس گرفته تا در زمان مورد نظر شما نیروهای ما جهت خدمت رسانی حاضر شوند. شرکت پاکی تاپ دارای نیروهای مجرب و متعهد بوده و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

نظافتچی در اختیاریه

اگر ساکن اختیاریه هستید. اگر دفتر کار شما در اختیاریه می باشد. اگر جهت نظافت خانه یا دفتر کار خود به دنبال نظافتچی قابل اعتماد و متعهد هستید با ما تماس بگیرید تا در زمان و با توجه به نیازهای شما به محل مورد نظر اعزام شوند. شرکت پاکی تاپ دارای افراد متخصص در زمینه امور منزل بوده و آماده خدمت رسانی با بهترین کیفیت و بالا ترین سرعت می باشند.

 

نظافتچی در دارآباد

اگر ساختمان اداری و یا مسکونی شما واقع در محله دارآباد بوده و به نظافت و شستشو نیاز دارد، شرکت پاکی تاپ آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. شرکت پاکی تاپ دارای افراد منضبط و آراسته بوده و امور نظافتی شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهند داد.

 

نظافتچی در مرزداران

جهت استفاده از خدمات نظافتی خود می توانید با شرکت پاکی تاپ تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اعزام نیروی نظافتی اقدام نمایند. شرکت پاکی تاپ دارای نیروهای خدماتی متعهد و وقت شناس بوده و با توجه به خواسته های شما شروع به کار می کنند.

 

نظافتچی در ازگل

چنانچه مهمان داشته و جهت پذیرایی به کمک نیاز دارید، چنانچه وقت کافی جهت رسیدگی به امور منزل و نظافت را ندارید، اگر به تمیزی محیط اطراف خود اهمیت داده اما به هر دلیلی قادر به رسیدگی به آن نیستید می توانید با ما تماس گرفته تا در انجام کارها به شما کمک کنیم.شرکت پاکی تاپ ارائه دهنده انواع خدمات نظافتی و پذیرایی با کیفیت بالا و هزینه مناسب می باشد.

 

نظافتچی در لویزان

در صورتی که منزل و یا دفتر کار شما در لویزان واقع بوده و نیاز به نیروی خدماتی داشتید می توانید با شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ تماس گرفته تا در زمان دلخواه شما نیروهای خدماتی به محل مورد نظر شما اعزام شوند. نیروهای اعزامی کاملا مورد اعتماد بوده و دارای مهارت در زمینه امور نظافتی می باشد.

 

نظافتچی در سید خندان

در صورتی که به دنبال نیروی خدماتی در محدوده سید خندان می باشید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا نظافتچی در زمان دلخواه شما در محل اعزام شوند. شرکت پاکی تاپ دارای افراد متخصص در زمینه نظافت بوده و می توانید جهت انجام امور نظافتی خود به آن ها اعتماد نمایید.

 

نظافتچی در تهرانسر

در صورتی که محل کار و یا خانه شما در تهرانسر واقع هست و نیاز به نیروهای خدماتی دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام شوند. شرکت پاکی تاپ دارای افراد آموزش دیده و ماهر در زمینه نظافت بوده و محل مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می دهند.

 

نظافتچی در سعادت آباد

اگر منزل یا محل کار شما در سعادت آباد می باشد و نیاز به نیروهای ماهر و مورد اعتماد جهت انجام امور نظافتی و پذیرایی دارید می توانید با شرکت پاکی تاپ تماس گرفته تا در زمان دلخواه شما جهت خدمت رسانی حاضر شوند.

 

مهمترین ویژگی های یک نظافتچی در تهران

آراسته و تمیز بودن

پوشیدن لباس فرم مناسب

داشتن برخورد صحیح با کارفرما

انجام کارها بدون سر و صدا تا حد ممکن

عدم پرس و جوی های بی جا و غیر مرتبط با کار

توجه به اوامر کارفرما و اجرای آن

امانت داری نظافتچی

عدم درگیری لفظی با کارفرما

 

شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ

ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت منزل، شرکت و تامین نیروی انسانی

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

وظیفه نظافتچی تهران شرکت پاکی تاپ

نظافت درب ورود به ساختمان

نظافت قسمت پذیرش

شستشوی سرویس‌های بهداشتی با مواد ضد عفونی و فرچه، تخلیه زباله‌ها و نظافت آینه‌ها و سینک‌ها که بهتر از در پایان ساعت کاری انجام شود.

تخلیه کیسه‌های زباله و جایگزین کیسه زباله نو، در پایان ساعت کاری

نظافت میز کار کارمندان

نظافت وسایل الکتریکی

جدا کردن زباله های خشک و خیس از هم دیگر

نظافت سالن‌های استراحت یا غذا خوری یا نمازخانه

نظافت راه پله و راهرو و آسانسور

تمیز کردن دیوارها

پاک کردن شیشه ها و آینه ها

تی کشیدن کف و خشک کردن آن

جارو کشیدن موکت و فرش بصورت کامل از جمله نظافت زیر مبل و ….

پاک کردن دکوراتیوهای منزل ازجمله مجسمه ها، گلدان، بوفه و …

تمیز کردن کابینت های آشپزخانه

شستشو و اتو کشی لباس ها

ضدعفونی کردن و شستشوی سرویس بهداشتی و حمام

مرتب کردن رو تختی و …

تمیز کردن تراس

نظافت راهروی ساختمان

مرتب سازی انباری

مرتب کردن لوازم کمدها

شستشوی ظروف

پاکی تاپ، یکی از بهترین شرکت های اعزام نظافتچی در تهران

شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ دارای سابقه درخشان در زمینه نظافتی بوده و دارای ویژگی های زیر می باشد:

شرکت پاکی تاپ در هنگام استخدام نیروهای خدماتی خود پس از مصاحبه چند مرحله ای و دریافت مدارک کامل و عدم سوء پیشینه اقدام به استخدام نیرو می کنند.

این شرکت قبل از اعزام نیرو آموزش های لازم را به نظافتچی های خود می دهند.

نیروهای اعزامی وقت شناس بوده و دارای اخلاق خوب و پایبند به ادب و احترام در مقابل کارفرما می باشند.

نیروهای اعزامی موظف هستند تا کار خود را با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت انجام دهند.

 در صورتی که جهت انجام امور نظافتی منزل و یا دفتر کار خود به دنبال نیروهای ماهر و قابل اعتماد هستید می توانید با شرکت پاکی تاپ تماس بگیرید. در هر کجای تهران هستید تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن جهت خدمت رسانی در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

 

پاکی تاپ یکی از بهترین شرکت های خدماتی و نظافتی می باشد این مجموعه دارای کادری کار بلد و حرفه در زمینه نظافت می باشند . هدف اصلی و شعار این مجموعه جلب رضایت مشتریان گرامی باشد.

 

درخواست فوری خدمات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.