ویژگی های یک نظافتچی خانم آماده به کار

p5

نظافتچی خانم آماده به کار دارای مزیت های زیادی می باشد، استفاده از نظافت چی خانم جهت تمیز کاری منزل و خدمات نظافت منزل مناسب تر می باشد. برخی از افراد تمایل ندارند که شخصی وارد حریم خصوصی  خود شوند و با گرفتن کارگر مخالف می باشند. استفاده از کارگر خانم جهت نظافت خانه باعث احساس اعتماد بیشتری در خانم ها می شود. اعزام نیروی خانم برای جاروکشی، گردگیری، شستشو و اتو کشی لباس ها و … از سوی افراد تقاضا می شود.

خانم ها دارای وسواس و دقت بیشتری در نظافت ساختمان بوده و ریزه کاری های خانه را بهتر انجام می دهند. استفاده از نیروهای خانم باعث سوء استفاده سودجویان شده است. جهت به کار گیری نیروی نظافتی باید دقت بیشتری داشته باشید. از آن جا که راه دادن افراد غریبه به حریم خصوصی منزل خود کار صحیحی نبوده و لازم است از فرد مشغول به کار در منزل خود اطمینان داشته باشید، لازم است از شرکت های معتبر درخواست نیرو نمایید. شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ، دارای افراد قابل اعتماد می باشند. بنابراین چنانچه برای نظافت منزل خود نیاز به نظافتچی خانم آماده به کار و قابل اعتماد دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

چرا نظافتچی زن جهت نظافت منزل ؟

نظافت منزل کار پر درد سر و پر زحمتی می باشد. پروسه گردگیری و تمیز کردن منزل یک کار تکراری و خسته کننده می باشد. در برخی اوقات مشغله های روزانه و خستگی مانع از نظافت و تمیز کاری منزل می شود. در این جور مواقع بهتر است از یک نظافتچی خانم جهت نظافت ساختمان خود کمک بگیرید و به این ترتیب همیشه منزلی پاکیزه و تمیز دارید.

شرکت خدمات نظافتی پاکی تاپ

ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت منزل، شرکت و تامین نیروی انسانی

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

مهارت نظافتچی خانم

نظافت منزل خواهان یک مدیریت قوی می باشد. برخی اوقات نیاز به نظافت هفتگی، ماهانه و یا سالانه می باشد. حتی بعضا انجام این کارها به طور تخصصی آموزش داده می شود. شما می توانید در هنگام درخواست نیرو برای نظافت منزل خود دارای یک تقویم بوده و تعیین کنید که نظافتچی در چه تاریخ و چه ساعاتی در ساختمان شما حاضر شوند.

 

مزیت های نظافتچی خانم 

از مزیت های نظافتچی خانم به شرح زیر می باشد:

با توجه به دقت و وسواس خانم ها و انجام صحیح کارهای ریزه کاری استفاده از نیروی نظافتچی خانم جهت نظافت ساختمان دارای مزیت می باشد.

از دیگر مزیت های نیروی خدماتی خانم راحت تر بودن با خانم ها می باشد.

 

نظافتچی خانم

وظایف نظافتچی خانم

تمیز کردن دیوارها

پاک کردن شیشه ها و آینه ها

تی کشیدن کف و خشک کردن آن

جارو کشیدن موکت و فرش بصورت کامل از جمله نظافت زیر مبل و ….

پاک کردن دکوراتیوهای منزل ازجمله مجسمه ها، گلدان، بوفه و …

تمیز کردن کابینت های آشپزخانه

شستشو و اتو کشی لباس ها

ضدعفونی کردن و شستشوی سرویس بهداشتی و حمام

مرتب کردن رو تختی و …

تمیز کردن تراس

نظافت راهروی ساختمان

مرتب سازی انباری

مرتب کردن لوازم کمدها

شستشوی ظروف

و عمل به کلیه درخواست های مشتری.

 

 

از خصوصیات نظافتچی خانم شرکت پاکی تاپ

وقت شناسی و شروع به کار فوری نظافتچی خانم یکی از ویژگی های نظافتچی های شرکت پاکی تاپ می باشد. افراد مشغول به کار در این شرکت دارای ظاهر آراسته و مرتب می باشد.نیروهای مشغول به کار در شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ دارای مدارک کامل بوده و فاقد سوابق کیفری می باشد تا هیچ گونه مشکلی در رابطه با مشتری به وجود نیاید. تمام افراد مشغول به کار در شرکت قابل اعتماد می باشند. تمامی نیروهای اعزامی موظف به رعایت ادب و احترام بوده و دارای خوبی می باشند. سرعت عمل در نظافت از مهم ترین ویژگی های یک نظافتچی خوب می باشد. بنابراین نیروهای اعزامی شرکت پاکی تاپ دارای افراد با سرعت عمل و دقت بالا می باشند. شرکت پاکی تاپ یکی از بهترین شرکت های خدماتی نظافتی در تهران می باشد.

نظافتچی خانم

دیگر ویژگی های نظافچی خانوم در شرکت پاکی تاپ عبارتند از:

آراسته و تمیز بودن

از دیگر اصول شرکت، آراسته بودن و رعایت نظافت نیروهای خدماتی شرکت می باشد. افراد اعزامی باید نظافت شخصی را رعایت نمایند.

لباس فرم

نیروهای خدماتی شرکت هر یک دارای لباس فرم مخصوص می باشند و لازم است در هنگام مشغول به کار، لباس فرم بر تن داشته باشند.

برخورد صحیح با کارفرما

یکی از قوانین شرکت پاکی تاپ، رفتاری مودبانه و با نزاکت با کارفرما و انجام درخواست های کارفرما می باشد. کارگران اعزامی باید به خواسته های کارفرما گوش کرده و مطابق با نظریه آن ها کار کنند.

انجام کارها بدون سر و صدا تا حد ممکن

از قوانین استخدامی شرکت پاکی تاپ انجام کارها تا حد امکان بدون سر و صدا می باشد. افراد اعزامی موظف هستند که انجام کارهای ساختمان را تا جای ممکن بدون سر و صدا انجام دهند.

عدم پرس و جوی های بی جا و غیر مرتبط با کار

کارگران اعزام شده در شرکت لازم است که کار خود را بدون هیچ حرفی انجام دهند و پرسش و صحبت های بی مورد و بی ربط به کار ممنوع می باشد.

توجه به اوامر کارفرما و اجرای آن

از دیگر قوانین شرکت پاکی تاپ توجه به خواسته های کارفرما و اجرای آن می باشد. نیروی نظافتی باید به درخواست های کارفرما عمل نماید.

امانت داری

از مهم ترین شرایط استخدامی نیروهای خدماتی شرکت پاکی تاپ امانت داری می باشد. افراد مشغول به کار در شرکت خدماتی باید امانت دار خوبی باشند و از دیده ها و شنیده های خود در منزل کارفرما هیچ جایی صحبت نکنند.

عدم درگیری لفظی با کارفرما

نیروهای خدماتی شرکت پاکی تاپ وظیفه دارند احترام کارفرما را دشاته باشند و همچنین موظف هستند از هرگونه درگیری با کارفرما پرهیز کنند.

 

 

هزینه نظافتچی خانم

قیمت خدمات نظافتچی خانم با توجه به عواملی همچون مکان اعزامی، متراژ ساختمان، میزان قسمت های قابل شستشو، تعداد ساعت های کاری و … تعیین می شود. در واقع تمامی موارد می تواند در تعییر دستمزد نظافتچی خانم موثر باشد.

 

اعزام نظافتچی خانم

فقط کافی است که با شماره های درج شده ما در سایت تماس بگیرد تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به اعزام نظافتچی خانم به محل شما اقدام نماییم. پاکی تاپ با بهره مندی از نیرو های متخصص و با تجربه در زمینه ارائه خدمات نظافت، آمادگی کاملی جهت اعزام نیرو را در سریع ترین زمان ممکن را دارد.

نظافتچی خانم

شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ

افراد مشغول به کار در شرکت خدماتی نظافتی پاکی تاپ دارای مشخصات کامل و عدم سوء پیشینه می باشند و از این رو دارای اعتبار و اطمینان می باشند. جهت رزرو نیروی نظافتچی می توانید در زمان دلخواه و با انتخاب جنسیت درخواست خود را ثبت نمایید. یکی دیگر از خدماتی که توسط این شرکت ارائه می شود نظافت ساختمان اداری می باشد.

نظافتچی زن

درخواست فوری خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.